KONTAKT

INGEO Sp. z o.o.

ul.Kopernika 78

81-456 Gdynia

NIP: 586-216-40-96

mgr inż. Paweł Molski

prezes zarządu

molski@ingeo.com.pl

tel: 693029693

mgr inż. Wojciech Cieślak

 

cieslak@ingeo.com.pl

tel: 601814142

dr inż. Marcin Blockus

 

blockus@ingeo.com.pl

tel: 505243837

       
        
Biuro:

ul. Galaktyczna 15

80-299 Gdańsk

 

tel: 58 622 11 00

tel: 58 622 11 07

fax: 58 622 11 07

email:biuro@ingeo.com.pl

Dział projektowy:

tel: 58 622 11 00 wew. 50

 

mgr inż. Monika Gast

gast@ingeo.com.pl

tel: 512312320

 

Biuro A  

tel: 535925913

 

mgr inż. Małgorzata Wysocka

wysocka@ingeo.com.pl

 

mgr inż. Patrycjusz Wojtaś

wojtas@ingeo.com.pl

 

mgr inż. Katarzyna Korycka

korycka@ingeo.com.pl

 

Monika Adamczyk

adamczyk@ingeo.com.pl

 

Biuro B  

tel: 570175740

 

mgr inż. Anna Stasik-Kwiatkowska

stasik@ingeo.com.pl

 

mgr inż. Aleksander Brzeski

brzeski@ingeo.com.pl

 

mgr inż. Magdalena Niedbalska

niedbalska@ingeo.com.pl

 

mgr inż. Magdalena Fik-Piaskowska

fik-piaskowska@ingeo.com.pl

 

mgr inż. Aleksandra Sokołowska

sokolowska@ingeo.com.pl

 

 

 

 


 


 

Geologia i hydrogeologia:

tel: 58 622 11 00 wew. 51

 

mgr Olga Kiljańczyk

kiljanczyk@ingeo.com.pl

 

mgr Agata Jasińska

jasinska@ingeo.com.pl

 

Laboratorium mechaniki gruntów:

tel: 58 622 11 00

 

mgr inż. Anna Mykowska

mykowska@ingeo.com.pl

tel: 660740121

 

       
       

 

Wszelkie zapytania ofertowe prosimy przesyłać na asdres: biuro@ingeo.com.pl

Zapisz

do góry
ZAUFALI NAM